Збірки товарів
Гарячий Топ
Нові товари
Доставка 2 дні
Доставка 2 дні
По всій Україні
Оплата при отриманні на пошті
Оплата при отриманні на пошті
чи VISA | MasterCard
повернення протягом 14 днів
повернення протягом 14 днів
100% повернення грошей на протязі 14 днів, якщо товар не підійшов
2 великих офлайн магазина
2 великих офлайн магазина
Одеса, тц Афіна, 3 пов.    Харків, Аве Плаза, 3 пов

История изменения логотипов

Найшвидша подорож у часі в історію FAIRY FOX®! Вирушаємо прямо зараз, разом із засновником компанії Андрієм (так-так, це він там знизу на фото)

У 2009 році, а якщо точніше 25 вересня, в Одесі розпочалася історія компанії FAIRY FOX®. Почалася вона саме з цього сайту, на якому ти, дорогий друже, зараз перебуваєш.  Тоді на ньому було ліше 30 товарів і це був весь асортимент. А вже через півтора роки було відкрито перший магазин FAIRY FOX® в Одесі!

У торгівельному центрі Афіна, на 5-му поверсі (Грецька площа, 3/4). Протягом наступних років магазин взяв спонсорську участь у десятках фестивалях та конвентах всіляко розвивати сучасну культуру, а з 2014 року став співорганізатором найбільшого в Одесі та одного з найбільших конвентів в Україні

За час розвитку FAIRY FOX®  змінювалася концепція, зовнішній вигляд та багато іншого, але дещо завжди залишалося незмінним. Наша основна цінність – Щасливий Клієнт.
Чари та щастя - мабуть, ці два слова найкращим чином характеризують роботу компанії FAIRY FOX®

Ми завжди вірили в те, що нашою працею - розвиваємо і робимо доступнішими сучасну культуру індустрії фільмів, ігор, коміксів в Україні.

Насправді навіть складно уявити, скільки тисяч клієнтів зробили чудові подарунки своїми близькими та рідними, скільки усмішок та вогників запалилося в очах від володіння чарівними товарами від FAIRY FOX®!
Щоразу, коли відчиняються двері наших магазинів, коли нове замовлення надходить на цьому сайті – ми радісно та щиро посміхаємось

Вірю, що разом ми робимо світ щасливішим!

Відгуки покупців
Останні новини
Найсвіжіші і цікаві публікації